yesilyurt@yesilyurt.org ‘ye gelen mailler

• Bu konu 18 yanıt içerir, 9 izleyen vardır ve en son 18 yıl önce admin tarafından güncellenmiştir.
18 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      lubimaya
      Anahtar yönetici

Oncelikle icinde bulundugumuz iletisim cagında insanları sanal ortamda bulusturma ve fikirlerini ozgurce soyleyebilme olanagı; saglayacak bir calısma fikrini ortaya atan kisiyi tebrik ederim.

Bundan sonraki calışmalarında da basarılı olmalarını dilerim.

Benim kendi arsivimde bulunan ozellikle 2005 yalına ait Koyumuzun guzelliklerini yansıtan insan ve doga resimlerini herkesle paylasmak isterim.

KADİR DOĞAN

lubimaya
      Anahtar yönetici

MERHABA ARKADAŞLAR
      Sitenin varlığından bu sabah haberim oldu.çok sevindim ve heyecanlandım.Ayrıca siteyi çok beğendim.Zaman içinde daha da güzel olacağına inanıyor emeği geçen herkese teşekkür ediyor,hayırlı olsun diyorum.

S.ŞENER

lubimaya
      Anahtar yönetici

bize bu sayfayı hazırlamakta emeği geçen herkese teşekkür ederim.
      SAYGILARIMLA… KAYHAN ŞİNEL

ilknur
      Katılımcı

bir köy gençliğinin bu kadar aktif faaliyette olması gerçekten çok güzel ben yeşilyurt gecenizede katılmıştım ve gerçekten çok eğlendim…
      inşallah daha bir çok başarıya ima atarsınız
      emeği gecen herkesi kutluyorum

lubimaya
      Anahtar yönetici

İlknur arkadaşım senide bizim bu paylaşımımızın bir parçası olduğun için kutluyorum.Bize verdiğin destek içinde ayrıca teşekkür ederim…

lubimaya
      Anahtar yönetici

yeni sitemiz köyümüz için hayırlı olsun.bu yeniliklerin devamını dilerim…

özlem

lubimaya
      Anahtar yönetici

bu güzel site için çok tesekkürler çok ii düsünmüssünüz pınar abla selamlar

burcu

lubimaya
      Anahtar yönetici

yeni sitemiz hayırlı olsun.emeği gecen herkese tebriklerimi bir borç bilirim…

Özgür

lubimaya
      Anahtar yönetici

chat odalarından memnun kalmadım.konusmalar hep birlikte yapılınca ortalık karışıyor.lütfen ayrı konuşabileceğimiz şekilde yaparmısınız?

Ozan

not : Chat odalarının sayısı arttırılmıştır…

inanç şinel
      Katılımcı

SAYIN  MODERATÖR, SİTEMİZİN GAZETELER BAŞLIĞI ALTINDA 3 GAZETE VAR,MEVCUT GAZETELERE  MİLLİYET, YENİÇAĞ , REFERANS , VATAN , ZAMAN GAZETELERİNİN DE EKLENMESİNİ ARZ EDERİM.

SAYGILAR

inanç şinel
      Katılımcı

UNUTMADAN MESUDİYE SESİ,ORDU HABER GİBİ YEREL GAZETELER DE OLURSA GÜZEL OLUR BENCE.
            AYRICA ANASAYFADAKİ  SAAT İN YERİNE GÜNLÜK FİNANS BİLGİLERİ DOLAR EURO OLSA NASIL OLUR ? SAATİ DE YAZI OLARAK KOYARIZ SAYFAYA.WWW.EKONOMİ SAYFASI OLARAK EKONOMİ BASLIKLI BI KONU KONURSA ANA SAYFAYA ICINDE http://www.isteyatirim.com , http://www.fonbul.com ,
      http://www.bigpara.com GİBİ EKONOMİ SİTELERİNİ EKLERİZ,NE DERSİN SAYIN MODERATÖR KARDEŞİM ?
                                                          SAYGILAR 

PINAR AKSU
      Katılımcı

bu güzel site için çok tesekkürler çok ii düsünmüssünüz pınar abla selamlar

burcu

,

canım benim öpüyorum seni tşk.lerr

lubimaya
      Anahtar yönetici

SAYIN  MODERATÖR, SİTEMİZİN GAZETELER BAŞLIĞI ALTINDA 3 GAZETE VAR,MEVCUT GAZETELERE  MİLLİYET, YENİÇAĞ , REFERANS , VATAN , ZAMAN GAZETELERİNİN DE EKLENMESİNİ ARZ EDERİM.

SAYGILAR

Çalışmalarımız devam edecek…Gereken Yapılacaktır kardeşim…

soner
      Katılımcı

bu güzel siteye katkıda bulunmakan mutluluk duyarım.. herkese cok selam

by calaquendi

lubimaya
      Anahtar yönetici

Sizi tebrik ederim arkadaşlar gerçektende güzel yapmışsınız herşeyi ben üye
      olduğum günden beri hep radyodayım fazla sohbetinize katılamıyorum ama
      sürekli dinlemedeyim köyümün gençleri ve radyosu varken başka bi radyoya
      ihtiyaç duymuyorum şimdilik :))  Sizlere ne konuda yardımım dokunabilir
      bilmiyorum ama bilgilendirirseniz yardımcı olmaya çalışırım.başarılarınızın devamı dileğiyle…

Aysun Kıyan

serkan_oskay
      Katılımcı

bu kadar emegin birlesiminden elbette mukemmel bir urun cikacakti; ancak ben, yureklerini ortaya koymus bulunan tum dostlara saygilarimi sunmaktan onur duyuyorum 
      ekin tanesinin ruzgardaki sesinin heyecani ile hosca kalin
      SERKAN OSKAY  kazah RUSSIAN

ERTEKİN
      Katılımcı

seni burada görmekten çok mutlu oldum başarılarının ve mutluluğunun daim olmasını diliyorum seni öpüyor ve sevgilerimi gönderiyorum

Eren
      Ziyaretçi

bende seni sitemizi ziyarette görmekten gerçekten memnun oldum… :) :) :)

admin
      Anahtar yönetici

bu kadar emegin birlesiminden elbette mukemmel bir urun cikacakti; ancak ben, yureklerini ortaya koymus bulunan tum dostlara saygilarimi sunmaktan onur duyuyorum 
      ekin tanesinin ruzgardaki sesinin heyecani ile hosca kalin
      SERKAN OSKAY   kazah RUSSIAN

Aramıza hoş geldin dost!

18 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.