Yeşilyurt’tan Birşey İsteyen Var mı?

Yeşilce – Yeşilyurt Kültür ve Dayanışma Derneği Forumlar Yeşil Cafe Yeşilyurt’tan Birşey İsteyen Var mı?

14 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      lubimaya
      Anahtar yönetici

Biz köye gidiyoruz.Bir isteği olan burdan belirtsin.Fazla uçuk istekler olmamak şartıyla ama…
      mesela ellazgözünden su… eğercesudan çiçek…. abudamdan ot:) gibi…
      kayaboynundan kaya da olabili:)

evet şaka bi yanada sizler için birbirinden güzel fotolar, videolar hazırlayıp gelicem.
      Yeşilyurt'un en güzel yerlerini kare kare sizlere yaşatmak amacımız.

kalın sağlıcakla:)

ilknur
      Katılımcı

Gücükdene toplucaz yenge sana :D

lubimaya
      Anahtar yönetici

yenge senin mesaj bu arada güme gitti nası olduysa bende anlamadım:)

lubimaya
      Anahtar yönetici

çiçekler aklımda söz erkanın başının etini yicem mutlaka çiçekleri unutmucak.

ERTEKİN
      Katılımcı

kabaktepeden bulut ve çimen kokusuyla karışan rüzgarım esintisini getir gökhancım

ilknur
      Katılımcı

nasıl getircek abi onu söleyelim sanada çiçek toplasınlar ben çiçek istedim bide erkan kuru elma üzüm dedi yine tuhaf bi isim söledi ama unuttum  :D

ERTEKİN
      Katılımcı

istemek benden getirip getirmemek sizden….eğer çoktan seçmeli olsun diyosanız elinde çifte gecenin bi yarısı bahçe kapısında domuz beklerken yağan yıldızların insanı örten titrek işığını getirin arkadaşlar:)

ilknur
      Katılımcı

arkadaşlar erkan ve gökhan selamlarını iletiyor hepinize
      ve galiba bugün akşama bayragı direğe çekeceklermiş

lubimaya
      Anahtar yönetici

istekleriniz degerlendirmeye alınmıştır.Yerine Getirmeye çalışacagımızdan kimsenin kuşkusu olmasın.
      Yeşilceden selamlar.İnternet Cafe gerçekten görülmeye deger.

Bayrağımızı göndere çektik!
      Vatana millete hayırlı olsun…

Eren Kıyan
      Ziyaretçi

ben cafeyi geçen sene görmüştüm… bu senede gidiyorum…( tabii cafeye gitmek bahane önemli olan köyü görmek…)

08.07.2007 günü köye gidiyorum… hepinizi gelin , hepinizi beklerim…

djk sinan djk
      Katılımcı

bırakın bu ıslerı ya daha koyde bakkal bıle yok sız ne dıyosunuz

Eren Kıyan
      Ziyaretçi

biz zaten köye bakkal için gitmiyoruz ki…
      bakkal için gitmiş olsak istanbuldan dışarı çıkmayız yani…

djk sinan djk
      Katılımcı

BİZ SANKİ BAKKAL gidiyoruz yesilyurt benım icin bir temiz bi oksijen cekcem yer ama siz yesilyurttan ne istersenız dınce ve o cevapları da okunca sasırdım bu konular bence önemli konular onun ıcın eger böyle bir  site kurduysanız sorunları dernekte açın istekleriniz orda çözümlensin vercegınız cevap için tesekkürler şimdiden…

sakssu
      Katılımcı

Bu aslında eski bir konu, 1 yıllık. Konu başlığı çok iddialı, ilgi çekici bir başlık hakikaten, ama içerik farklı evet, doğaldır. Bence köyün bakkal ve net cafe gibi sorunları yok, varsa bile derneklik sorunlar değil.
      Kurulmuş olan bu site amatör ve gönüllü bir oluşum. Kuranların üye olanların zaman vb katksıyla bu hale geldi, daha da güzel olmasını diliyoruz. İnternet ortamı da pek ala, sorun varsa paylaşılması fikir yürütülmesi ve çözülmesi için çok iyi bir platform, tabii insanlar katılıp muhatap alırlarsa. Yada internet kullanmayı bilen katkı yapabilecek yeterince insan varsa, uzak durmazlarsa. Herkesin keyfiyetine uyarsa..
      Dernekte yapılmışı bir iki toplantıda tutulan notlarla sitede bir iki konu var. Konular az çok aktarılıyor siteye

lubimaya
      Anahtar yönetici

arkadaslar konu zaten ciddiyetin az oldugu yesil cafeye yaz1ld1…
      burda sorun nedir???

14 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.