Yesilyurt.org sitesine nereden katılıyorsunuz?

Yeşilce – Yeşilyurt Kültür ve Dayanışma Derneği Forumlar Anketler Yesilyurt.org sitesine nereden katılıyorsunuz?

3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      sakssu
      Katılımcı

1. yılını dolduran yesilyurt.org sitemize Türkiye ve diğer ülkelerden katılan ziyaret eden üyeleri olduğunu biliyoruz. Özellikle, sohbet odası, internet radyosu sohbeti ile yurtdışından katılan kimi üyeler olduğunu öğrenmiştik.
      Bende yönetici olarak, katılan bir kaç üyenin katıldığı yer adresine bakarak, Rusya Federasyonundan da katılan üyeler olduğunu fark ettim. Normalde site ilk açıldığında yapılan tanıtım, gönderilen SMS ler ile ve bilenlerin bilmeyenlere söylenmesi ile ilk aylarda giren farklı pc sayısı ortalamanın üzerinde idi.
      Bu bilgilere istinaden bir anket düzenlemek istedim. Bakalım ne kadar farklı bir dağılım var.

Yesilyurt.org sitesine nereden katılıyorsunuz?

Not: Listede yer almayan bir yerden katılan kişi konuya mesaj atsın, anket şıklarını duruma göre güncellerim.

anilaksu
      Katılımcı

suat abi anket güzel fikirmiş sitemizi nereden ziyaret edenleri öğrenmek isteriz teşkekürler.

sakssu
      Katılımcı

Aslında bu anketi açarken, Türkiye dışından katılan kim var kim yok kaba taslak biliyordum.
      Bir kere Yasemin, Esra, Levent abi, Hakan ve babası Hulusi amca Almanyadan ziyaret ediyor siteyi. Geçen yazdan hatırladığım bir arkadaş Amerikada galiba güneyinden, forum kayıtlarında rasladığım bir arkadaş Rusya federasyonunda iken kaydolmuş. gürkansinel ordu'dan, soneroskay ankara'dan katılıyor, diğerleri de istanbul. Buraya kadar bildiğimize göre sitemize dışarıdan katılan az, internet erişimli fahri ve diğer yesilyurtlular, istanbul dışında az demekki. Sitemize katılan diğer üyeler de henüz anketi görüp oy vermiş değiller sanırım.
      Bi zahmet bu konuya tıklayan herkesi bir de ankete tıklamaya davet ediyorum..

ilhan özkan
      Katılımcı

KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ

3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.