Yeşilyurt Forum Moderatör Alımı

11 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      lubimaya
      Anahtar yönetici

Yeşilyurt'un Tek Forumu Yeşilyurt Forumumuza yeni moderatörler alınacaktır.
      Bundan önceki tüm moderatörlerimize teşekkürlerimiz sunularak kendilerinden yetkileri alınmıştır.

Moderatör Alımında Aranan Özellikler;

Forumumuza Dosya yükleyecek veya yazılar yazacak, konularla ilgilenecek, online süresi yüksek moderatörler alınacaktır. Bu başlık altına mesajlarını yazabilirler.

Başvuru yapmadan önce forum için birşeyler yapınız. Foruma katkısı olmayan kişilerin başvuruları değerlendirilmeyecektir…

Eren Kıyan
      Ziyaretçi

eğer layık görürseniz bende sitede moderatör olmak istiyorum… siteye birçok katkı sağladığıma inanıyorum…
      eğer moderatörlük başvurumu kabul ederseniz moderatörü olmak istediğim konu :
      – fıkra , komik resim & komik video , spor ( tabi başka konularıda layık görürseniz elimden geldiğinin en iyisini yapmaya çalışacağım…

Eren Kıyan

anilaksu
      Katılımcı

Eğer sizde değerlendirirseniz bende yeşilyurt forum unda moderötör olmak istiyorum saten sitede neler yaptığımı biliyorsunuz yani online görünme durumunda da şüpheniz olmasın paylaşım işi kolay elimde  çok arşiv var.
      eğer moderetör olursam msn bölümünde,program bölümünde,genel gündem bölümünde olabilirim,diğer bölümlerde olabilir.TEŞEKKÜRLER

Anıl AKSU

Eren Kıyan
      Ziyaretçi

abi ne zman belli olcak bunun sonuçları ? ? ?

lubimaya
      Anahtar yönetici

Yakında belli olacak…

Eren Kıyan
      Ziyaretçi

tamam…

sakssu
      Katılımcı

Moderatör seçimi için şu nokta da önemli: Moderatör adayı arkadaşların ders başarı durumlarının böyle bir görev nedeniyle olumsuz etkilenmemesi. Yani, öğrenci moderatörlerin derslerine daha sıkı çalışmaları arzu ediliyor.  :) :)

Eren Kıyan
      Ziyaretçi

mesaj alınmıştır ! ! ! :)

Eren Kıyan
      Ziyaretçi

abi  hem zaten okul kapandı yaa…
      ama heralde açıldığı zamanı kastettin

lubimaya
      Anahtar yönetici

eğer layık görürseniz bende sitede moderatör olmak istiyorum… siteye birçok katkı sağladığıma inanıyorum…
      eğer moderatörlük başvurumu kabul ederseniz moderatörü olmak istediğim konu :
      – fıkra , komik resim & komik video , spor ( tabi başka konularıda layık görürseniz elimden geldiğinin en iyisini yapmaya çalışacağım…

Eren Kıyan

Moderatörlük başvurun kabul edilmiştir Erencim…
      Aramıza hoş geldin…

Hangi konuların moderatörlüğü verildi dersen eğer;
      talep ettiğin gibi…
      fıkra , komik resim & komik video , spor

hayırlı olsun!

Eren Kıyan
      Ziyaretçi

saol gökhan abi…
      bu görevi bana verdiğiniz için teşekkür ederim…
      elimden geleni yapmaya çalışcam…

aysgl_snl
      Katılımcı

herkese hayırlı olsun…

11 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.