Tebrikler.

3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      erhanonal
      Katılımcı

Bugün yesilce.com u incelerken sevgili Erkan Şinel in bir notundan öğrendim böyle bir web sayfası oldugunu.
      Önce şaşırdım fakat bir o kadar da sevindim. Hemen üye oldum, içeriğini incelemeye calıştım. Bazı forumlara katılmaya calıştım. Çokta beğendim, herkezin eline sağlık.Biraz geç olsada bu tebrik, emek veren destek veren herkesi yürekten tebrik ediyorum şimdiden.
      Fakta bazı forumlarda beni üzen, gercekten hiç görmek istemediğim bazı yorumlar okudum. Aldırış etmeden cevap verme gereği duymadan geçtim.
      Şunu belirtmek isterim biz aynı köylüyüz. Onlar yada bunlar kelimeleri bize zarardan başka bişey vermez. Köyümüzde aynı özümüzde. Bişeyler yapacaksak yıkıcı değil yapıcı olalım lütfen.

yesilyurt.com a basarılar diliyorum. Herkesi yeniden can-ı gönülden tebrik ediyorum.

Saygılarımla.

lubimaya
      Anahtar yönetici

erhanonal kardeş yesilyurt.org ailesine hoş geldin öncelikle.
      Seni de aramızda görmek ve katılımda bulunman bizi mutlu eder.
      Sitemiz hakkında yapmış olduğun yorum bizi sevindirdi.
      Daha çok yeni olan sitemiz yeni yeni insanlara ulaşmakta.
      Sizinde bir halka olmanız bize destek verecektir.
      Daima aramızda görmek dileklerimizle…

saksu
      Ziyaretçi

Erhan yesilyurt.org sitemize hoş geldin…
      Seni de aramızda görmek güzel. Sitemiz yaklaşık 6-7 ayda bu seviyeye geldi… Gökhan sağ olsun… :)  Sitemizin yesilce.com a göre farkı burada biraz daha genç arkadaşlarımız daha çok katılımcı olması. Aslında bizler de yesilce.com sitesindeki gibi daha çok katılmcı olmasını arzu ediyoruz.. Umuyorum zamanla daha da güzel olacak…

erhanonal
      Katılımcı

Suat Aksu,
      Bugüne dek Yesilyurt'lu kardeşlerimizide hep aramızda görmek istedik. Nadiren birlikte olabildik. Ama istikrarı bir şekilde sağlayamadık. Gördüğüm kadarıyla gerekli potansiyel var. Genclerin örgütlülügü esas olmalı, istikrar sağlanmalı. Sadece üç beş arkadaş değil, yesilcede yeşilyurtta ne kadar genc arkadaş varsa hepsi katılımcı olmalı. Bu görev hepimize düşüyor.
      yesilyurt. org u hergün tıklanan wep portalı halinde görmek dileği ile.

Saygılarımla.

3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.